Etkinlik ve organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız tüm ekipman ve gereksinimlere yanıt verebiliyoruz.

Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürün!

Etkinliklerimiz

HAYALLERİNİZİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜN!

Forum Suite özel hizmet anlayışı ile düşlerinizdeki organizasyonları gerçekleştiriyor. Sunduğu kusursuz hizmeti, merkezi konumu, görkemli balo salonu, yenilikçi yiyecek, içecek alternatifli menüleri, kaliteli ses sistemleri, farklı dekorasyonu, son stilleri sergileyen çağdaş ve şık salonunda, düğün, nişan, mezuniyet, gibi organizasyonlarınız için doğru seçim olmakla beraber, hiçbir detayın gözardı edilmemesini sağlayacaktır. Sizler bir ömür boyu sürecek olan anılarınızı yaşamanın tadını çıkarırken, biz tüm detaylarla ilgileniyoruz.


Düğün - Nişan - Kına
  • Paylaş

BEKLENTİLERİNİZE DOĞRU ÇÖZÜMLER!

Forum Suite, çok amaçlı ve geniş toplantı salonu ile profesyonel toplantı ve teknik personeli sayesinde ihtiyaç ve beklentilerinize doğru çözümler sunmaktadır. Toplantı salonumuz, gelişmiş projeksiyon, perde, ses ve ışık sistemleri modern ve yeni ekipmanlarla donatılmıştır. İsteğinize göre gala yemeği, toplantı, konferans, kokteyl, workshop veya yönetim kurulu toplantılarınız için istediğiniz doğrultuda hazırlanmaktadır.


Toplantı - Konferans - Kokteyl
  • Paylaş

EN ÖZEL ANLAR!

Forum Suite, çok amaçlı rahat ve göz alıcı terası ile sohbetlerinize eşlik eder. Terasımız en özel anlarınız için sizlere hizmet vermektedir.


Teras
  • Paylaş